Олешківський район, Херсонська область

Літнє оздоровлення в дитячому ясла-садку "Пурпурова квітка" с. Абрикосівка

В Абрикосівському дошкільному закладі  триває літнє  оздоровлення дітей. Літо -  найкраща пора для активного відпочинку, зміцнення здоров’я дітей, їх загартування та повноцінного розвитку.

Особлива  увага приділяється проведенню оздоровчих заходів: повітряні та сонячні ванни, обливання ніг водою (до колін), заняття з фізичного виховання та ранкова гімнастика на свіжому повітрі, дотримання питного режиму, щоденне включення в меню свіжих овочів, фруктів та соків.

У червні у дошкільному закладі були проведені фізкультурні розваги для дітей старшого та середнього дошкільного віку – «Ми маленькі спортсмени», «Ось ми спритні які»; у другу половину дня проводяться конструкторсько-будівельні ігри, ігри-драматизації.

Для дітей раннього віку проводяться ігри з піском та водою.

Продовжується робота вихователів з організації трудової діяльності: праця дітей на квітнику, трудові доручення а також спостереження за об'єктами природи, дослідницько-пошукова діяльність.