Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Великокопанівська сільська рада впроваджує нові методи роботи

Колектив Великокопанівської сільської ради намагається надавати якісно та швидко адміністративні послуги громадянам Великокопанівської ОТГ.

Завдяки допомозі iGov - порталу державних послуг Херсонщини, Великокопанівська сільська рада розпочинає працювати по-сучасному, відходячи від стереотипів та впроваджуючи  нові методи роботи. Відтепер, Вам не обов’язково йти або їхати до сільської ради для подачі заяви, звернення чи клопотання, а досить зайти в інтернет і відправити заявку онлайн.

На порталі державних електронних послуг iGov (https://igov.org.ua/) кожен бажаючий може звернутися до голови Великокопанівської ОТГ (https://igov.org.ua/service/11/general), записатися до нього на прийом (https://igov.org.ua/service/702/general) або ж зробити запит на отримання публічної інформації (https://igov.org.ua/service/161/general). Для замовлення вказаних Інтернет-послуг достатньо перейти за посиланнями та виконати нескладні покрокові інструкції.

Ви маєте можливість не витрачати свій час, на вистоювання в чергах, та кошти на білет чи паливо для замовлення даних послуг, а провести вільний час із рідними!

Великокопанівська сільська рада разом із командою порталу державних послуг iGov працює над тим, щоб запустити ще ряд електронних послуг, яких налічуватиметься 40.

Тож, давайте разом відійдемо від стереотипів, забудемо про черги і почнемо працювати по новому!

 
 

 « повернутися до списку новин