Олешківський район, Херсонська область

Цікаві заняття у ДНЗ ясла-садку "Ягідка" села Великі Копані

Незважаючи на канікулярний тиждень у дитячому садку вихователями проводилися цікаві заняття для малечі: малювання, ліплення, аплікація, художня література, конструювання, театралізована діяльність ( пальчиковий театр, театр ляльок) та ОБЖД.
Музичним керівником, Задніпряною Л. М., цікаво проводилися заняття, на яких діти продовжували ознайомлюватися із низькою зимових свят - Святий вечір, Різдво - вивчали колядки, щедрівки.
Не був осторонь інструктор з фізкультури, Ахмедова А. Ш., яка з великим інтересом та зацікавленням дітей проводила заняття для покращення фізичного стану та розвитку дошкільнят.
На кожному із занять вихователі приділяють велику увагу техніці безпеки: на заняттях, на прогулянках, вдома.

(Всі фото див. у фотогалереї в альбомі "У ДНЗ ясла-садку "Ягідка" села Великі Копані 2018 рік розпочався рядом цікавих занять" за посиланням https://vkopanivska-gromada.gov.ua/album/1599/)

ДНЗ ясла-садок "Ягідка"