Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Благоустрій ДП "Великокопанівського ЛМГ"

Посмішки дітей – результат хорошої роботи

Навесні 2017 року на території  Лісгоспу села Великі Копані всіма небайдужими до дозвілля своїх дітей, проходили роботи щодо облаштування дитячого майданчика, який складається із дитячих гойдалок, гірки, лавочок та спортивних тренажерів.

     Для цієї мети Великокопанівська сільська рада восени  2016 році виділила кошти в розмірі 59 450 грн для закупівлі всього необхідного. А перед безпосереднім встановленням майданчика сільська рада надала  також цемент та інші будівельні  матеріали.  

    Робота із облаштування майданчика була розпочата перед Великодніми святами із розчищення території від сміття, побутових відходів, відмерлих дерев та порослі. На прибирання збирались всі небайдужі жителі Лісгоспу та їх діти та навіть онуки. Спільні роботи пройшли у дружній та веселій атмосфері. В даний момент всі тренажери, лавки та гойдалки встановлені, окрім цього для найменших було виготовлено пісочницю. Звісно іще деякі моменти потребують доопрацювання, але дітки вже обрали найулюбленіші гойдалки, підлітки залюбки приходять на тренажери, а їх батьки та бабусі приходять посидіти на лавках у затіненому парку погомоніти про щось своє…

        

У червні закінчилися останні доопрацювання дитячого майданчика на території Лісгоспу с. Великі Копані. На скільки це вдалося дивіться нижче фотозвіт.

 

Депутат Великокопанівської

 сільської ради                                                                                          Тарасенко О.П.« повернутися до списку новин