Олешківський район, Херсонська область

Для нас важливо мати компетентних фахівців

Підвищення психологічної компетентності фахівців

Я, Чорна І.О., практичний психолог ДНЗ «Ягідка» була учасницею науково – практичного семінару «Детермінанти нестабільності подружніх стосунків психолого педагогічний супровід дитини у дисгармонійній сімейній системі» на базі Херсонського державного університету, факультету психології історії та соціології, який відбувся 01.11.2017р.

Мета семінару: підвищення психологічної компетентності фахівців, щодо психологічного супроводу дитини, яка опинилася у складних життєвих обставинах  у тріаді «Батьки – Дитина – Фахівець».

На семінар були запрошенні  психологи  Херсонської області, на якому  відбулися майстер класи:

1. «Гармонізуючи техніки арт – терапії для дітей у роботі практичного психолога.»
  2. «Психологічний супровід дитини при розлучені батьків»
  3. «Кляксографія, як засіб емоційного супроводу дитини»
  4. «Аутизм і прикладний аналіз поведінки ( АВА терапія)»
  5. «Психологія дитячих травм (теоретичний та практичний аспект)».

Після відвідування  та участі в майстер  класах учасники були задоволені і отримали дуже багато цікавої та корисної інформації. Вирішили один раз на рік (в листопаді ) зустрічатися з метою обміну досвідом. На завершення відбулося вручення   сертифікатів.