Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Земельний відділ повідомляє

   На цьому тижні  працівниками земельного відділу по санстану було виписано 33 попередження про забезпечення санітарного стану біля присадибної ділянки. Перевірка показала, що після попередження громадян працівниками земельного відділу в установлений термін порядок біля присадибних ділянок було наведено.

    З метою запобігання виникнення пожеж та забезпечення протипожежного захисту нового врожаю було проведено наступну роботу: представникам фермерських господарств, ПАТ «ім. Фрунзе» та ПрАТ «Радужне» були видані попередження з забезпечення правил пожежної безпеки та необхідності утримання в постійній готовності автотракторної техніки з ґрунтообробним обладнанням та утриманням резерву паливно-мастильних матеріалів для ліквідації пожеж.

До Великокопанівської сільської ради звернувся відділ агропромислового розвитку районної державної адміністрації про можливість надання волонтерської допомоги овоче-баштанною продукцією збройним силам, розташованим на Олешківському полігоні.

Після проведеної роботи з фермерами Великокопанівської сільської ради, голова фермерського господарства «Микола» - Плисюк Микола Григорович відгукнувся на запит і надав волонтерську допомогу збройним силам, розташованим на Олешківському полігоні, кавунами у кількості 1000 кг. Велике спасибі Вам, Миколо Григоровичу!

Начальник відділу – спеціаліст із земельних питань І категорії      Комар О.В.« повернутися до списку новин