Обслуговування людей похилого віку соціальними працівниками.

Дата: 22.06.2017 14:32

В житті кожної людини непомітно настає старість, а це і слабке здоров»я, і соціальна незахищеність, і соціальна ізольованість від своїх рідних, і неможливість приносити матеріальні та духовні блага суспільству, але у них є мудрість життя та знання. Для обслуговування людей похилого віку  при Великокопанівській сільській раді створено два робочих місця, зараховано двох робітників ,які на даний час обслуговують по  шість громадян.

21.06.2017 року комісія Великокопанівської сільської ради відвідала громадян , які перебувають на обслуговуванні соціальними робітниками. Мета комісії була з»ясувати чи потребують громадяни розширення соціальних видів послуг та дотримання графіку відвідування.

Шановні громадяни! Якщо біля Вас проживають люди похилого віку, які потребують уваги , турботи та піклування , звертайтеся з пропозиціями до сільської ради.