про пенсійні надбавки

Дата: 19.10.2017 14:33

Сьогодні, 19 жовтня 2017 року, у приміщенні Великокопанівської сільської ради відбулася зустріч заступника начальника Олешківського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Кузьменко З.В. з громадянами, що проживають на території Великокопанівської громади, щодо питань пенсійного забезпечення.

Більшість пенсіонерів хвилював розмір надбавки до власної пенсії. Проконсультуватися прийшло близько 30 мешканців. Більше, ніж за 3 години Кузьменко З.В. проводила індивідуальні роз’яснення на кожне їх хвилюючі питання.

Всі громадяни залишилися задоволеними зустріччю, але їх засмутило та обурило лише одне – мізерна надбавка до пенсії.