День скорботи

Дата: 21.07.2017 14:33

Олешківщина у скорботі…

Передати біль, який пронизує серце і душу, неможливо словами. Сьогодні 21 липня 2017 р. прощання з жителем села Раденськ Буліченком Володимиром Володимировичем розпочалася з родинного батьківського дому. Траурна процесія пройшла вулицями рідного села.

Вшанувати пам’ять загиблого при виконанні службового обов’язку в зоні АТО, прийшло багато односельців, а також приїхали побратими, воїни АТО, представники різних гілок влади Херсонської області та Олешківського району, представники військового комісаріату.

Поховали героя на кладовищі с. Раденськ.

Ще жити та жити. Виховувати дітей. Допомагати пристарілій матусі. Ця людина віддала своє життя за цілісність та недоторканність Української землі.

Нехай пам’ять про героїв, які проливають свою кров, об’єднає нас. В єдності сила українського народу.

Вічна пам’ять  і слава герою Олешківщини! Вічна пам’ять і слава всім тим, хто віддав життя за нашу Батьківщину!