Музейна кімната села Великі Копані

Дата: 01.12.2017 14:37

Музейна кімната

Краєзнавчий музей – місце, де зустрічаються сьогодення і минуле. Тут можна познайомитися з історією рідного краю, дізнатися про визначні пам’ятки, звичаї і побут, побачити цікаві і дивовижні речі, дізнатися про видатних людей.

Завдяки зусиллям Сокровищука Юрія Єремійовича та односельців -  людей, яким небайдужа історія села, було зібрано кілька сотень експонатів, що розмістилися в музейній кімнаті. Великокопанівською сільською радою було виділено приміщення для музею, що знаходиться на території села Великі Копані по вулиці Радянська (бувша будівля контори радгоспу) поряд з сільською бібліотекою та сільською дитячою бібліотекою.

Завітавши до музею села Великі Копані, поринаєш у вирій подій минулого століття. В одній кімнаті зібрано безліч історичних експонатів рідного села – речей, якими користувалися наші діди, прадіди. Їх кількість постійно поповнюється.

Шановні односельці, якщо у вас є бажання, запрошуємо долучитися до збереження та поповнення музейної колекції рідного краю старовинними речами, аби донести інформацію про пам’ятки культури до майбутніх поколінь. Музей працює щоденно крім вихідних (вихідні дні субота та неділя).

(більше фото про музей див. у розділі "Фотогалерея" - "Музейна кімната села Великі Копані")