Олешківський район, Херсонська область

Зимова розвага «Щедрий вечір, добрий вечір!»

У дошкільному навчальному закладі ясла-садок « Ягідка» 16 січня 2018 року в приміщенні музичної зали відбулася цікава зимова розвага «Щедрий вечір, добрий вечір!» під керівництвом музичного керівника Задніпряної Л. М.

« Вітер віє, сніг біліє

Стелиться низенько.

Щедрий вечір, добрий вечір,

Доброї надії…»

Дійовими особами були: господиня – Григор`єва Р. О., медична сестра – Малієнко А. О., циганка  – Григор`єва К. Ю., коза – Ахмедова А. Ш., діти-щедрівники в українських костюмах.

Зала обставлена в стилі української хати на Щедрий вечір – стіл застелений скатертиною, на столі миски з пирогами й кутею, півкола стоять лави вкриті килимами. Господиня порається біля столу.

Активними учасниками були діти-щедрівники, чудову роль Маланки з мітлою відігравав Мирошниченко Андрій, вихованець старшої групи.

Дошкільнята виразно розповідали щедрівки, співали українські пісні, а старша група виконала щедрівку із супроводом на музичних інструментах.

Прекрасне завершення свята подарувала нам природа, випав довгоочікуваний, лапатий, пухнастий білий сніг…

Музичний керівник Задніпряна Л. М.