Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Федір Негой продовжує свою меценатську місію

Федір Негой продовжує свою меценатську місію

Наш односелець, народний депутат України Негой Федір Федорович, сьогодні 20 липня вручив трьом обдарованим випускникам шкіл Олешківського району сертифікати на безкоштовне навчання в обраних ними вищих навчальних закладах. Такі документи отримали Іван Худяков та мати Олексія Захарова з м. Олешки, а також Яніна Мельник з с. Козачі Лагері. Таким чином, він продовжує виконувати свою особисту програму – допомагати обдарованим дітям отримати вищу освіту. Олешківський район став останнім у переліку районів, що вже отримали таку допомогу.

Урочисте вручення сертифікатів відбувалось у сесійній залі Олешківської районної ради.

Головними критеріями конкурсу-відбору, що передував визначенню претендентів на навчання, були добрі успіхи у шкільному навчанні та бажання продовжувати його в університеті. Та з однією умовою: діти мали походити з родин, котрі самотужки неспроможні дати дітям освіту через брак коштів. Відбір випускників проводила комісія із залученням фахівців відділу освіти райдержадміністрації, фахівців з питань сім'ї, молоді і спорту, а також представників громадськості.

Меценатство є святим обов'язком для кожної людини, котра має можливість допомагати молоді. Дуже прикро, що представники Великокопанівської ОТГ не потрапили в цей список, але маємо надію, що обдаровані випускники нашої школи теж отримають таку змогу навчатися у навчальному закладі, за кошти Федора Федоровича в майбутньому!« повернутися до списку новин