Великокопанівська сільська об'єднана територіальна громада

На території Великокопанівської ОТГ побував спостерігач місії ОБСЄ на Херсонщині

Дата: 03.03.2017 14:49

З робочим візитом 2 березня на території Великокопанівської ОТГ побував спостерігач місії ОБСЄ на Херсонщині – Ендрю Річардсон.

Гість приїхав з метою ознайомлення роботи новоствореної об’єднаної громади пана Ендрю цікавили ряд питань, а саме: бюджет громади; відношення людей до об’єднання; плани на майбутнє та інше. Розмова між представниками ОБСЄ та сільським головою тривала більше години. Валентина Дмитрівна розповіла гостю про пророблену роботу по створенню об’єднаної громади, про вибори в ній. Познайомила про життя сіл та поділилася планами на майбутнє.

Пан Ендрю наголосив, що його завдання на території нашої області – спостереження за подіями, які відбуваються та сприяння діалогу.