Відбувся семінар

Дата: 05.10.2017 14:50

4 жовтня на базі комунального  закладу «Дошкільний  навчальний  заклад  ясла – садок «Ягідка» Великокопанівської сільської ради відбувся міжрайонний  науково-практичний семінар «Формування природничо-екологічної компетентності дошкільників». Метою семінару було  спостереження над формуванням  системи знань , поглядів, переконань, які є основою відповідального та дієвого ставлення до навколишнього   природнього середовища, формування екологічної культури дошкільників.

Розпочався захід  з екологічної стежини. Вона пролягла повз алею гарних квітів, ділянку з лікарських рослин та  декількох  видів  дерев. Святковим танком  дошкільнята  проводжали гостей до виставки – огляду «Казкове перетворення дарів природи», в якій взяли участь Великокопанівська ЗОШ  I-III ступенів,  Абрикосівська  ЗОШ  I-III ступенів, Абрикосівський  ДНЗ «Пурпурова квітка», Великокопанівський  ДНЗ « Ягідка». З вітальним словами виступили заступник голови з гуманітарних питань Круц Н.М, начальник відділу освіти Великокопанівської сільської ради Шушко Т.В.

Запрошені освітяни  мали змогу переглянути  заняття в екологічній лабораторії з теми  «Виготовлення парфумів». У лабораторії організовується практична діяльність з живими та неживими природними об’єктами. Дітям дуже подобається проводити  нескладні досліди, експерименти, самостійні відкриття, порівняння. Після завершення  семінару  гості мали змогу прослухати виступ ансамблю «Мелодія душі». Цей унікальний колектив  створений  із  працівників дошкільного навчального закладу «Ягідка». Всі його учасниці – чи то вихователі, чи то їх помічники -  люди небайдужі, з активною життєвою позицією, беруть участь у громадському житті села.

Відділ освіти .