Юні таланти

Дата: 22.09.2017 14:52

Сьогодні  ми починаємо розповідати Вам про талановитих вихованців Калашнікової Т. Ф. - керівника гуртка «Каляки-маляки». Розпочнемо свою першу розповідь з гарної і незвичайної дівчинки – Абисової Вікторії.

Юній художниці Вікторії, учениці 8-В класу, в цьому місяці виповнилося 14 років, з чим і вітає свою улюбленицю керівник гуртка Тетяна Федорівна, і присвячує наступні рядки:

Віка, з Днем народження!

Нехай все вдається,

Нехай радість усміхнеться,

Щоб літати зуміла

В душі нехай ростуть крила!

Ця талановита дівчинка почала малювати ще змалечку. Безліч дитячих картинок з’являлися з-під її пензля. І зараз, займаючись у цьому гуртку від початку його заснування, Віка продовжує вдосконалювати свій хист до  малювання. Її рукою написано величезну кількість незвичайних картинок, є, навіть, автопортрет, і створюються вони, як говорить Тетяна Федорівна, «спонтанно та швидко». Є у юної художниці й улюблена робота, що має назву «Мелодія».

Бажаємо Вікторії не покидати займатися улюбленим заняттям, адже свою майбутню професію дівчинка планує пов’язати  саме з ним.

З роботами Абисової Вікторії Ви можете ознайомитися нижче.