Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

1 вересня - ДЕНЬ ЗНАНь

День Знань

У Великокопанівській ЗОШ I-III ступенів розпочався навчальний рік з урочистої лінійки.

Вчителів, учнів та їх батьків з початком навчального року привітали директор школи Коновалов В.В. та гості свята – заступник сільського голови з гуманітарних питань Круц Н.М. та начальник відділу освіти Шушко Т.В.
Вже стало традицією на Першому дзвонику відмічати кращих учнів за минулий навчальний рік. Згідно Положення про премію Великокопанівської сільської ради «Підтримка обдарованих дітей та молоді», 107 відмінників навчання Великокопанівської та Абрикосівської загальноосвітніх шкіл I-III ступенів отримають премії в розмірі 200 грн, та 6 дітей, які отримали свідоцтво з відзнакою, - премію в розмірі 500 грн. Шановні батьки! Просимо надати до сільської ради банківські реквізити для перерахунку коштів. 
В рамках бюджету участі (громадський бюджет) оголошено конкурс на кращий проект оформлення кабінету Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Призовий фонд 20000 грн. Бажаємо всім успіху!
Зі святом вас усіх – із Днем знань! З початком нового навчального року!

(фотозвіт дивіться ву фотогалереї  в альбомі " 1 вересня - День Знань 2017-2018 навчальний рік")« повернутися до списку новин