Активізація громади - одне із найважливіших питань

Дата: 15.03.2018 14:53

15 березня 2018 року на базі Великокопанівської сільської ради відбулася зустріч представників громадськості Великокопанівської ОТГ з експертами проекту «Посилення ролі периферійних населених пунктів в об’єднаних громадах Херсонської області» - членами  громадської організації «Причорноморський центр політичних та соціальних досліджень» Олександром Мошнягулом та Володимиром Молчановим.

Сьогодні відбулася перша сесія з даного проекту. У квітні 2018 року планується – друга.

Під час зустрічі експерти презентували, розроблений власноруч, навчальний посібник в форматі Інтернет сайту про активізацію громади. Розповіли про основні аспекти роботи з  ним.

Під час тренінгу вони навчали активістів Великокопанівської громади механізмам демократії участі. Приділили увагу вивченню такого питання, як бюджет участі громади.

Багато говорили про побудову діалогу влади та громадськості населених пунктів з метою подолання наявних конфліктів та посилення ролі периферійних населених пунктів.

Тренінг пройшов інформаційно насиченим.

Вдячні експертам за те, що не відмовили і допомогли розібратися в питаннях, які не стосувалися теми заходу.

Чекаємо на другу зустріч у квітні.