Сільський ревізор коротко про село Велик Копані

Дата: 09.02.2018 14:57

Фото без описуСільський Рревізор на своїй сторінці у Facebook повідомляє, що "Вже скоро на SilskiyRevizor.com випуск про село, що годує всю Україну, де кожен - сам собі фермер. Як посеред Олешківської пустелі ростуть овочі для всіх супермаркетів столиці, у будинку культури вміщаються 20 колективів з понад 500-ма театральними костюмами, а на перервах у школярів - дискотеки і рухливі ігри. Завітайте до Великокопанівська Об'єднана Територіальна Громада разом з гусаками-ревізорами."

Короткий відеоматеріал про село Великі Копані Ви можете переглянути за посиланням https://www.facebook.com/profile.php?id=100019299228436