16 сесія

Дата: 28.11.2017 14:57

Засідання 16 сесії VIII скликання Великокопанівської сільської ради

22 листопада 2017 року відбулося засідання чергової 16 сесії Великокопанівської сільської ради.

На засіданні було розглянуто наступні питання:

1. про роботу відділення поліції за 10 місяців;
  2. Про приєднання до Європейської ініціативи «Угода мерів»;
  3. Про передачу приміщення Великокопанівської амбулаторії в оренду (частина II поверху);
  4. Про затвердження ставки дитячого харчування  у Великокопанівській ЗОШ I-III ступенів;
  5. Про внесення доповнень до переліку об’єктів комунальної власності.
  6. Про затвердження положення про відділ культури;
  7. Про затвердження проектів, які фінансуються за рахунок субвенцій з державного бюджету на розвиток інфраструктури;
  8. Про підписання додаткової угоди до договорів оренди нежитлових приміщень;
  9. Земельні питання;
  10. Бюджетні питання.

Депутатами сільської ради вирішено, що у зв’язку з вилученням з повного господарського віддання цілісного майнового комплексу КЗ «ЦПМСД» Олешківської районної ради та передачею КЗ «ЦПМСД» Великокопанівській сільській раді, заключити додаткові угоди з орендарями приміщень, які вони орендують, зобов’язати їх використовувати приміщення за призначенням та надавати громадянам послуги.

Сільською радою придбано подрібнювач деревини та оформлено автомобіль асенізаційний для надання послуг населенню, які передано до КП «Великокопанівське».

Розглянуто ряд бюджетних питань та виділено кошти:

• на  медикаменти для шкільних медичних кабінетів Великокопанівської та Абрикосівської ЗОШ I-III ступенів у розмірі 1 тис. 500 грн.;
  • на придбання електричних ламп для вуличного освітлення – 18 тис. грн.;
  • на паливно-мастильні матеріали для прибирання снігу взимку, вивіз сміття – 24 тис. грн.;
  • на придбання приладдя охорони сигналізації та установку (в кабінеті, де зберігаються наркотичні засоби) – 6 тис. 743 грн.;
  • на придбання новорічних подарунків для  дітей пільгових категорій та дітей-учасників художньої самодіяльності – 17 тис. 400 грн.

Секретар сільської ради Кіндра О. І.