Створення ринку землі.

Дата: 07.07.2017 14:58

Створення ринку землі.

04.06.2017  у  м. Олешки відбулися громадські слухання, щодо земельної реформи, а саме створення ринку землі.

На  громадських слуханнях були присутні землевпорядники сільських рад, та розглянуто основне питання, а саме зняття мораторію на землю.

Присутнім  було наведено безліч позитивних змін, які можуть відбутися в результаті проведення такої реформи, а саме: створення та функціонування вільного земельного ринку, на якому буде можливість за конкурентною ринковою ціною купити чи продати с/г землі, відкриється конкурентний ринок щодо купівлі земель с/г призначення державної і комунальної власності та ін.

Також було заслухано думку присутніх, щодо даного питання. Більшість людей досить недовірливо відносяться до реформи та не підтримують її.

Питання про скасування мораторію на відчуження земель сільськогосподарського призначення вже не один рік обговорюється Урядом, тому чого нам чекати, ще невідомо.

Спеціаліст із земельних

питань ІІ категорії                                                                                   Скляр А.М.