Олешківський район, Херсонська область

Велика книга читацьких рекордів Херсонщини

Традиційно навесні  в Україні визначають  найкращих читачів-дітей.  29 березня   в районній  бібліотеці    проходив  II тур конкурсу  на звання найкращого читача 2017 року «Велика книга читацьких рекордів  Херсонщини».  На  цей  конкурс  прибули   найкращі  читачі  села   Великі Копані:  Костіна Юлія    учениця  7   класу  і   Баєва Анастасія   учениця  6  класу.  Дівчатка   із  собою привезли  свої  улюблені книги  та цікаві  історії  про них. Змагання проводились у  формі презентації-рекомендації  прочитаного учасниками  твору.

Учні   нашої  школи  вдало презентували  свої  улюблені  книжки.  Вони  з  великим  задоволенням   та  натхненням   ділилися   враженнями  про  свої  улюблені  твори.  Костіна   Юлія   презентувала книгу  Всеволода Нестайка

"Космонавти з нашого будинку".  В  книзі "Космонавти з нашого будинку" яскраво,  емоційно,  художньо  описані пригоди школярів. Цікава весела книга про  пригоди  юного вигадника Грицька,  його товаришів,  про справжню дружбу.    Баєва  Анастасія  презентувала  книгу  Сергія   Лойка  «Аеропорт».  В основу  книги покладено  героїчні події оборони  Донецького аеропорту .  Ця книга    про   подвиг  героїв, які    навіки залишаться  славнозвісними  “кіборгами”,   безстрашними   і  непереможними  українськими  воїнами.  Учасники  демонстрували  ерудицію    у  конкурсних  змаганнях.   У  Інтелектуальній  вікторині  Костіна  Юлія  зайняла  2 місце.  Усі  конкурсанти  були  нагороджені  дипломами та   подарунками.

Підготувала:  провідний  бібліотекар сільської  бібліотеки  для  дітей

Самойлова  Н.М..