благоустрій

Дата: 08.09.2017 14:59

Благоустрій.

На цьому тижні працівниками відділу земельних відносин Великокопанівської сільської ради було проведено рейди по благоустрою населених пунктів.

Надано 13 попереджень про наведення порядку біля присадибних ділянок. Під час перевірки виявлено, що громадяни інтенсивно борються з бур’янами і наводять лад біля своїх садиб.

08.09.2017 року працівниками Великокопанівської сільської ради, а саме старостою с-ща Абрикосівка Тимчак Л.А., інспектором по благоустрою Войцеховською О.В., землевпорядником Бучко О.М., помічником ДІМ Романюком В.Л. та працівником КП Шапуріним Є.Ю. було здійснено прибирання території селища Абрикосівка, а саме прибирання сміття, яке деякі мешканці села кидають просто на вулицю.

Пройшовши територію парку, вулиці Центральна, Вінницька, Кооперативна, узбіччя дороги, що веде до села, було зібрано безліч пляшок, пакетів та саме жахливе, що дехто викидає використані шприци на дорогу.

Шановні жителі та гості Великокопанської об’єднаної територіальної громади! Давайте будемо шанувати один одного! Невже приємно ходити по сміттю?

Чисто не там, де прибирають, а там де не смітять!

Земельний відділ