13 засідання виконавчого комітету

Дата: 28.11.2017 14:59

Відбулося 13 засідання виконавчого комітету

22 листопада 2017 року відбулося 13 засідання виконавчого комітету, на якому було:

1. заслухано:
  • інформацію громадського помічника дільничного офіцера поліції в с. Великі Копані. Роботу визнано задовільною, але зроблено деякі зауваження.
  • інформацію завідувача відділу з питань сім’ї, молоді, охорони дитинства та соціальної роботи Острянської Т.М. про роботу відділу з 1.03.17 по 1.11.17 р. Наголошено, що працівниками відділу проводиться велика робота по наданню соціальних послуг населенню: консультації, допомога в оформленні документів, субсидій, матеріальних допомог, на постійному контролі знаходяться сім’ї з дітьми, сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах і т.д. Робота відділу визнана задовільною.
  • звіт в.о. старости селища Абрикосівка Тимчак Л.А.
  1. надано:
  • матеріальну допомогу:
  • 5 особам на поховання по 1 тис. грн., 1 особі відмовлено у зв’язку з браком коштів;
  • на лікування: 5 особам – по 500 грн. та 3 особам – по 1 тис. грн.;
  • у зв’язку з тяжким матеріальним станом – 2 особам по 1 тис. грн.
  • дозвіл на будівництво залізобетонної огорожі 1 особі та присвоєно поштову адресу 1 земельній ділянці.
  1. розглянуто:
  • питання про відрахування та зарахування дітей до  ДНЗ «Ягідка». За сімейними обставинами відраховано 3-х дітей, зараховано 5 дітей;
  • протоколи за порушення ст. 197-198 КУпАП (порушення реєстрації та паспортного режиму), попереджено 11 осіб, накладено штраф у розмірі 51 грн. на 7 осіб).

Секретар виконавчого комітету Грицаєнко Л.М.