Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

З ДНЕМ ПРАПОРА ТА ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

З днем народження, Україно!

         День Державного Прапора і День Незалежності України - ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, єднання людей в ім’я процвітання рідної країни. Наш прапор – це символ Свободи і Незалежності, слави і відродження України. Державна Незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку, культурної та економічної розбудови нашої країни.

З нагоди Дня Державного Прапора і Дня Незалежності України 23 серпня на майдані перед Будинком культури с. Великі Копані відбувся святковий концерт «З днем народження, Україно!» за участі творчих колективів Великокопанівського Будинку культури.

         З глядачами своїми надбаннями  на святі поділилися учасники вокально-естрадної студії «Легенда степу», театр пісні «Максимум», танцювальні колективи «Асорті», «Відображення», «Віночок», ВІА «Колорит», вокальний жіночий ансамбль «Мелодія душі» та народний вокальний гурт «Чисті криниці».  

         Концертна програма колективів Будинку культури закінчилася винесенням величезного розміру прапора України, а святкування продовжилося відкриттям дискотеки.

         Святкувати зібралася не тільки молодь, а й старше покоління та малеча. Танцювали, співали, вигравали призи – одним словом, раділи всі!

(фото зі свята див. у фотогалереї в альбомі "Святкування Дня Прапора та Дня Незалежності")« повернутися до списку новин