Жителі селища Абрикосівка знають своїх героїв-ліквідаторів аварії на ЧАЕС в лице

Дата: 15.12.2017 15:02

14 грудня вся Україна відзначає День ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції. В селищі Абрикосівка працівники сільської бібліотеки та Будинку культури теж згадали героїв цього трагічного випадку для нашої держави та сусідніх країн. Подарунком привітали Середу Володимира Івановича. Ми завжди щиро раді бачити його у нас в гостях. З чистою душею, але понівеченим здоров’ям цей чоловік завжди тепло приймає привітання і з гіркотою в серці згадує про той час, коли перебував у радіаційній зоні. Скільки їх тоді молодих хлопців, які навіть не підозрювали про вплив на їх організм, відчайдушно боролися з наслідками тої страшної аварії.

Ми висловлюємо всім Вам, ліквідаторам, щиру повагу! Бажаємо міцного здоров’я, сімейного добробуту, тепла та як найбільше щасливих моментів у Вашому житті! Нехай біда завжди обходить стороною нашу рідну Україну, наші домівки та сім’ї.