Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

ДО НАС ЗАВІТАЛО ТЕПЛЕ ЛІТЕЧКО!!!

ДО НАС ЗАВІТАЛО

ТЕПЛЕ ЛІТЕЧКО!!!

  В Абрикосівському дошкільному закладі  з першого червня розпочалося оздоровлення дітей. Літній період особливо сприятливий для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку, початку загартування дитячого організму.

Для успішного загартування дітей педагогічний колектив  дотримується  основних принципів загартування: поступовості, систематичності та врахування індивідуальних особливостей дітей.

Для того, щоб зробити перебування дітей у закладі цікавим та змістовним, підвищити їх емоційний настрій, вихователі велику увагу приділяють проведенню рухливих ігор на свіжому повітрі, занять з фізичної культури, самостійної діяльності дітей, а також оздоровчих заходів, таких як ходьба босоніж по траві, доріжками здоров'я, повітряні та сонячні  процедури.

Улітку більше уваги приділяється іграм з піском та водою. Адже давно доведено, що вода та пісок, як природні матеріали мають терапевтичний вплив на психіку дитини.

Вихователями також організовується праця дітей на квітнику, спостереження за об'єктами природи, дослідницько-пошукова діяльність.

З боку адміністрації ДНЗ забезпечено належний контроль за організацією оздоровчої та виховної роботи з дітьми, за дотриманням правил охорони життя та здоров’я дітей.

 

Завідувач Абрикосівського  ДНЗ ясла-садка               

«Пурпурова квітка»

Великокопанівської  сільської ради   Шараєва Т.О.

 « повернутися до списку новин