Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Графік відключень електроенергії на травень

05.05.2017

08.30-16.00 (1953) В.Копані вул.Соборна (Леніна); с.Добросілля вул. Весняна, Підлісна, Л.Українки, Шевченка, Щаслива;

10.05.2017

08.30-15.30 (1953) В.Копані вул. Соборна (Леніна); с.Добросілля вул. Весняна, Підлісна, Л.Українки, Шевченка, Щаслива;

08.00-16.00 В.Копані (ТП-273 Л-1, Л-2)Жовтнева, Карбишева, Північна, Радянська

12.05.2017

09.00-12.00 В.Копані (КТП-265) Дачний, Жовтнева, Костіна, Північна, Совхозна;

13.00-15.30 В.Копані (КТП-507) Андреєва, Карбишева, Листопадовий, К.Маркса, Охременка, Радянська

13.05.2017

08.30-15.30 В.Копані (1953) Соборна (Леніна), с.Добросілля вул.Весняна, Підлісна, Л.Українки, Шевченка, Щаслива

15.05.2017

09.00-16.30 В.Копані (КТП-272) 50р. Перемоги, Лінійна, Пролетарська,

16.05.2017

09.00-16.30 В.Копані (КТП-272) 50р.Перемоги, Лінійна, Пролетарська

17.05.2017

09.00-16.30 В.Копані (КТП-272) 50р.Перемоги, Лінійна, Пролетарська

18.05.2017

09.30-16.30 В.Копані (1942) 50р. Перемоги, Артилерійська, Бібліотечна, Дачний, Жовтнева, Карбишева, Костіна, Лінійна, Лісгосп, Маяк, О.Болдирєва (Кірова), Північна, Піонерська, Прикордонна, Пролетарська, Пушкіна, Радянська, Робоча, Соборна(Леніна), Совхозна, Совхозний, Степова, Степовий, Східна, Українська, Червоноармійська, Шкільна

09.00-16.00 В.Копані(1943) 40р.Перемоги, Андреєва, Дорожній, Карбишева, Костіна, Листопадна, Миру, Мозгальова, Охременка, Радянська, Садова, 9 Січня, Соборна(Леніна), Соняшна, Українська, Червоноармійська, Шкільна

09.00-16.30 В.Копані (КТП-272) 50р.Перемоги, Лінійна, Пролетарська

19.05.2017

09.00-15.30 В.Копані (КТП-272) 50р.Перемоги, Лінійна, Пролетарська

22.05.2017

09.00-16.00 В.Копані (1947) 8 березня, Костіна, Маяк, Садова, Соборна, Таврійська.

09.00-16.30 В.Копані (КТП-272) 50р.Перемоги, Лінійна, Пролетарська

23.05.2017

09.00-16.00 В.Копані (1942) 50р.Перемоги, Артилерійська, Бібліотечна, Дачний, Жовтнева, Карбишева, Костіна, Лінійна, Лісгосп, Маяк, О.Болдирєва (Кірова), Північна, Піонерська, Прикордонна, Пролетарська, Пушкіна, Радянська, Робоча, Соборна (Леніна),  Совхозна, Совхозний,  Степова, Степовий, Східна, Українська, Червоноармійська, Шкільна

09.00-16.30 В.Копані (КТП-272)50р.Перемоги, Лінійна, Пролетарська,

09.00-16.30 В.Копані (КТП-275) Дорожній, Карбишева, Листопадна, Охременка, Українська, Шкільна.

24.05.2017

09.00-16.30 В.Копані (КТП-275) Дорожній, Карбишева, Листопадна, Охременка, Українська, Шкільна.

25.05.2017

09.00-16.30 В.Копані (КТП-275) Дорожній, Карбишева, Листопадна, Охременка, Українська, Шкільна.

26.05.2017

09.00-15.30 В.Копані (КТП-275) Дорожній, Карбишева, Листопадна, Охременка, Українська, Шкільна.

29.05.2017

09.00-16.00 В.Копані (1942) 50р.Перемоги, Артилерійська, Бібліотечна, Дачний, Жовтнева, Карбишева, Костіна, Лінійна, Лісгосп, Маяк, О.Болдирєва (Кірова), Північна, Піонерська, Прикордонна, Пролетарська, Пушкіна, Радянська, Робоча, Соборна (Леніна),  Совхозна, Совхозний,  Степова, Степовий, Східна, Українська, Червоноармійська, Шкільна

09.00-17.00(1943) 40р.Перемоги, Андреєва, Дорожній, Карбишева, Костіна, Листопадна, Миру, Мозгальова, Охременка, Радянська, Садова, 9 Січня, Соборна(Леніна), Соняшна, Українська, Червоноармійська, Шкільна

09.00-16.00 (1947) березня, Костіна, Маяк, Садова, Соборна, Таврійська (капітальний ремонт обладнання)

09.00-16.30 В.Копані (КТП-275) Дорожній, Карбишева, Листопадна, Охременка, Українська, Шкільна.

30.05.2017

09.00-16.00 В.Копані (1942) 50р.Перемоги, Артилерійська, Бібліотечна, Дачний, Жовтнева, Карбишева, Костіна, Лінійна, Лісгосп, Маяк, О.Болдирєва (Кірова), Північна, Піонерська, Прикордонна, Пролетарська, Пушкіна, Радянська, Робоча, Соборна (Леніна),  Совхозна, Совхозний,  Степова, Степовий, Східна, Українська, Червоноармійська, Шкільна

09.00-17.00 (1943) 40р.Перемоги, Андреєва, Дорожній, Карбишева, Костіна, Листопадна, Миру, Мозгальова, Охременка, Радянська, Садова, 9 Січня, Соборна(Леніна), Соняшна, Українська, Червоноармійська, Шкільна

09.00-17.00 (1947) 8 березня, Костіна, Маяк, Садова, Соборна, Таврійська (капітальний ремонт обладнання)

09.00-16.30 (КТП-275) Дорожній, Карбишева, Листопадна, Охременка, Українська, Шкільна.

31.05.2017

09.00-16.00 В.Копані (КТП-275) Дорожній, Карбишева, Листопадна, Охременка, Українська, Шкільна.



« повернутися до списку новин