Про спорт

Дата: 16.08.2017 15:15

Хороший старт

12 серпня 2017 року відбулося дві гри другого кола відкритого Чемпіонату Олешківського р-ну з футболу за участі команд Великокопанівської ОТГ.

ФК «Скадовськ»  приймала «Ніка» (тренер Довгаль В.П.) Великокопанівської ОТГ в себе вдома. Сам поєдинок завершився перемогою Великокопанівської команди з рахунком 3:1. Враження від футбольного матчу в самих його учасників і вболівальників залишилися якнайкращі.

Цього ж дня, друга футбольна команда «Інтер» (тренер Абдуллаєв М.М.) Великокопанівської ОТГ зіграла на виїзді у с. Виноградово з місцевою ФК «Агролекс» з рахунком 1:1.

Як бачите, наші команди стартували у відкритому Чемпіонаті Олешківського р-ну з футболу досить непогано.

Шановні вболівальники футбольних команд «Ніка» та «Інтер» Великокопанівської ОТГ, підтримуйте наші команди під час ігор!

Ми будемо слідкувати за всіма матчами та повідомляти про їх результати!

Бажаємо командам перемог!