Олешківський район, Херсонська область

Форум у с. Кізомис

У с. Кізомис Білозерського р-ну, Херсонської обл. з 27 по 29  липня 2017 року відбувся триденний тренінг «Активні громадяни», в якому прийняла участь і наша громада.

Форум проводився Фондом «Объединение» в рамках програми Active Citizens Ukraine за підтримки British Council Ukraine, де представником Великокопанівської ОТГ була в.о. старости с-ща Абрикосівка Тимчак Л.А.

Під час форуму обговорювалися такі питання, як презентації успішних проектів соціальної дії з розвитку сіл, прибудинкових територій, активізації молоді, арт ідей тощо. Також цікаво було почути історії успіхів та поради як реалізовувати проекти, як активізувати громаду, як її залучати.

Як результат 3-денного тренінгу стала можливість подавати проекти  до British Council Ukraine на фінансування. Оскільки маємо таку можливість, то пропонуємо небайдужим, ініціативним і активним мешканцям нашої громади долучитися до створення проектів соціальної дії з розвитку Великокопанівської ОТГ.