Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Санітарний стан.

         29.06.2017 року працівниками Великокопанівської сільської ради було здійснено рейд-перевірку  санітарного стану в с.Великі Копані:

1. На земельній ділянці, по вул. Соборна загальною площею 12,7735 га, на якій розташований майновий комплекс  ПП «Лотос –Альфа».

Санітарний стан земельної ділянки, на жаль, знаходиться в незадовільному стані, на території росте бур’ян, в т.ч. і карантинний, лежать купи сміття. На частині земельної ділянки стоять вантажні автомобілі, проводиться закупівля сільськогосподарської продукції – тобто використовується під комерцію. Також повідомляємо, що дана земельна ділянка використовується без правоустановчих документів – без договору оренди, орендна плата не сплачується.

 Директору ПП «Лотос-Альфа» Герценюк-Гречаній Н.І. було виписано попередження, щодо порушення правил благоустрою, та надано термін в 10 днів для усунення недоліків, в іншому випадку буде складено протокол та накладено штраф.

2. Санітарний стан земельної ділянки загальною площею 0,3515 га по вул. Соборна, яка надана в оренду ПП Лащуку О.В. під розміщення магазину-складу  будівельних матеріалів. Ніякого магазину-складу будматеріалів  не виявлено, натомість на земельній ділянці повним ходом функціонує базар, стоянка вантажних автомобілів, закупівля сільськогосподарської продукції.  Санітарний стан земельної ділянки також знаходиться в незадовільному стані. Лащука О.В. для надання попередження не виявлено.

3. Також були зроблені усні попередження щодо санітарного стану прибудинкових територій деяким мешканцям вул. Листопадна.

 

Інспектор по благоустрою 

Великокопанівської сільської ради                                                                          Войцеховська О.В.« повернутися до списку новин