Розпочато встановлення дитячого майданчика в с. Добросілля

Дата: 18.08.2017 15:21

Дитячий майданчик у с. Добросілля

Навесні депутатським корпусом Великокопанівської сільської ради було виділено 197 тис. 600 грн на придбання та встановлення елементів для дитячих майданчиків на території Великокопанівської ОТГ.

На даний час встановлено дитячі спортивно-ігрові майданчики на території с-ща Абрикосівка та на перехресті вулиць Виноградньої та Декабристів с. Великі Копані. Плануються роботи з встановлення такого ж майданчика на перехресті вулиць Ноябрьської та  40 років перемоги (дендропарк).

На території с. Добросілля, що входить до Великокопанівської об’єднаної територіальної громади, вже розпочалися роботи по встановленню дитячого спортивно-ігрового майданчика. На ньому розмістять такі елементи: гойдалка подвійна на металевій стійці, атлетичний комплекс, балансир великий та ігровий комплекс «Малюк», придбані на суму 46 тис. 800 грн.   З початком його створення Ви можете ознайомитися у фото-звіті.