Великокопанівська громада на ярмарку в Олешках

Дата: 29.08.2017 15:25

Знову нам ярмаркувати
Бійко йде торгівля тут
Молодиці і дівчата
Покупцям товар несуть.

І столи святкові радо –
Кулінарнії дива
Новостворена громада
На ярмарку накрива.

Все свіженьке, все хороше
І, до речі, тет-а-тет
Всі вторгованії гроші
Вже сьогодні йдуть в бюджет.

Словом, все зробили,
Як і обіцяли
Абрикосівці, добросільці
Із великокопанцями!

Як Великокопанівська громада ярмаркувала

26 серпня в м. Олешки відбувся ярмарок «ВСЕ.СВОЄ», у якому взяла участь і Великокопанівська об’єднана територіальна громада.
До свята Великокопанівська громада у повному складі готувалася з гарним настроєм та завзято: Великокопанівська сільська рада, Будинки культури с. Великі Копані, с-ща Абрикосівка, клуб с. Добросілля, ДНЗ ясла-садок «Ягідка» с. Великі Копані, ДНЗ ясла-садок «Пурпурова квітка» с-ща Абрикосівки, Абрикосівська ЗОШ I-III ст., відділ освіти та КП «Великокопанівське» - всі допомагали.
Створення декорацій, підготовка розважальної програми, фірмових етикеток та банера з логотипом «Великокопанівська ОТГ», пакування овочів та фруктів у зручну для покупців тару, приготування смачних страв та надання авто послуг – все це лягло на плечі небайдужих людей.
Наполеглива колективна робота дала свої результати. Великокопанівська ОТГ відзначилася у районному святі.
На ярмарці Великокопанівська громада презентувала немало виробів власного виробництва:
- найсвіжіші овочі та фрукти: 200 кг картоплі, 300 кг помідорів, 100 кг огірків, 200 кг баклажанів, 100 кг перцю солодкого, 30 кг перцю гіркого, 10 кг часнику, 300 кг цибулі, 30 кг винограду, 50 кг слив та 100 кг соковитих кавунів;
- хлібобулочні вироби: 30 круглих та 10 довгих домашніх паляниць, пиріжки з капустою та сиром;
- 30 літрів меду;
- консервовані овочі та фрукти;
- 10 літрів наливки домашньої.
У куренях Великокопанівської ОТГ на гостей чекала дегустація неперевершених страв. Гарні представниці в українському вбранні із с. Великі Копані та с-ща Абрикосівки запрошували всіх скуштувати вареничків з картоплею та капустою, запашних пампушок та пиріжків із капустою, гаряченької картопельки з домашніми ковбасками, бутербродів, смаженої курочки, а на десерт – каравай із паляницями.
Все це дійство супроводжувалося веселими піснями про Великокопанівську громаду від баяниста з с. Добросілля.
Під час розважальної програми ярмарки нашу громаду гідно представила сім’я Плисюків. Було весело та цікаво!
У зв’язку з непродуманістю всіх деталей організаторами свята, на превеликий жаль, наша громада не змогла взяти участі в конкурсі на кращий курінь, оскільки до 9 години ранку було розпродано та роздано мешканцям міста та гостям свята все, чим була багата Великокопанівська громада на цій ярмарці. Але ми не засмутилися, адже наша мета на святі - допомога незахищеним верствам населення, які цього потребують. Тому задоволеними залишилися всі: Великокопанівська громада – продавці, гості свята – покупці та дегустатори!
 (див. фото у фотогалереї в альбомі "Великокопанівська громада на ярмарку в м. Олешки")