Семінар щодо попередження корупції

Дата: 10.11.2017 15:28

Семінар щодо попередження корупції

Сьогодні, 10 листопада 2017 року, на базі Великокопанівської сільської ради було проведено семінар на тему «Основи законодавства про запобігання корупції та конфлікту інтересів», в якому взяли участь керівники установ, начальники відділів, депутати та члени виконкому Великокопанівської сільської ради. Семінар проводили представник ГО «Школа політичної аналітики» Мошнягул О. – керівник Причорноморського центру політичних і соціальних досліджень, та експерт Херсонської обласної організації «Комітету виборців України» Молчанов В.

Метою проведення семінару було зміцнення потенціалу об’єднаних територіальних громад, запобігати корупції і конфлікту інтересів на місцевому рівні, а також розповісти громадянам про вимоги чинного законодавства, про конфлікт інтересів та про інші нормативні акти, спрямовані на запобігання і боротьбу з корупцією.

Учасники семінару дискутували щодо певних норм законів. Бесіда виявилася насиченою як емоційно, так й інформаційно.

Слід відзначити, що тематика семінару є актуально важливою і має практичне застосування у процесі виконання службових обов’язків.

Вдячні гостям за поради та застереження від помилок.

Секретар сільської ради Кіндра О.І.