Олешківський район, Херсонська область

15 сесія VIII скликання

18 жовтня 2017 року відбулося засідання  чергової  15 сесії Великокопанівської сільської ради. Депутати розглядали питання щодо перегляду ставки дитячого харчування в дошкільних навчальних закладах у зв»язку з підвищенням цін на продукти харчування, для дітей ясельної групи встановили 19 гр за день, для дітей садової групи 24 гр за день. Також розглядалося питання щодо харчування дітей в шкільних закладах. На даний час у Великокопанівській ЗОШ харчується 480 дітей, а в Абрикосівській ЗОШ харчується майже 60 учнів. Всі діти 1-4 класів харчуються безкоштовно, а діти 5-11 класів тільки   пільгових категорій , решта дітей - за батьківські кошти. Працівники їдальні готують   смачно, але на таку кількість дітей приготувати  комплексний обід із трьох страв проблемно .Тому запропоновано  у Великокопанівській ЗОШ з початку другої  четверті  готувати тільки дві страви.

На сесії розглядалися питання щодо виділення коштів у розмірі 7 тис гр. на придбання ліків  для хворих на гіпертонічну хворобу серця, цукровий діабет , бронхіальну астму.Громадяни , які хворіють на ці хвороби зможуть отримати рецепт у комунальному закладі «ЦПМСД» Великокопанівської сільської ради та придбати безкоштовно ці ліки .Виділено кошти на придбання форми для помічника дільничного інспектора поліції с.Абрикосівка в сумі 1400 гр,   електромережа в дитячому садочку с.Абрикосівка потребує  ремонту  тому виділено 18 тис.гр.

Слухали питання про відпустку сільського голови , заступнику сільського голови та ряд земельних питаннь.