Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

15 сесія VIII скликання

     18 жовтня 2017 року відбулося засідання  чергової  15 сесії Великокопанівської сільської ради. Депутати розглядали питання щодо перегляду ставки дитячого харчування в дошкільних навчальних закладах у зв»язку з підвищенням цін на продукти харчування, для дітей ясельної групи встановили 19 гр за день, для дітей садової групи 24 гр за день. Також розглядалося питання щодо харчування дітей в шкільних закладах. На даний час у Великокопанівській ЗОШ харчується 480 дітей, а в Абрикосівській ЗОШ харчується майже 60 учнів. Всі діти 1-4 класів харчуються безкоштовно, а діти 5-11 класів тільки   пільгових категорій , решта дітей - за батьківські кошти. Працівники їдальні готують   смачно, але на таку кількість дітей приготувати  комплексний обід із трьох страв проблемно .Тому запропоновано  у Великокопанівській ЗОШ з початку другої  четверті  готувати тільки дві страви.

На сесії розглядалися питання щодо виділення коштів у розмірі 7 тис гр. на придбання ліків  для хворих на гіпертонічну хворобу серця, цукровий діабет , бронхіальну астму.Громадяни , які хворіють на ці хвороби зможуть отримати рецепт у комунальному закладі «ЦПМСД» Великокопанівської сільської ради та придбати безкоштовно ці ліки .Виділено кошти на придбання форми для помічника дільничного інспектора поліції с.Абрикосівка в сумі 1400 гр,   електромережа в дитячому садочку с.Абрикосівка потребує  ремонту  тому виділено 18 тис.гр.

Слухали питання про відпустку сільського голови , заступнику сільського голови та ряд земельних питаннь.« повернутися до списку новин