Ряд питань, затверджених на 22 сесії восьмого скликання

Дата: 12.03.2018 15:35

Великокопанівська сільська рада повідомляє, що 6 березня 2018 року відбулася 22 сесія  восьмого скликання, на якій розглядалися питання про впорядкування в назвах вулиць, провулків на території Великокопанівської сільської ради (у зв’язку з розбіжністю у назвах деяких вулиць, провулків в особистих документах мешканців). Депутатами вирішено встановити однозначність при написанні найменувань. У зв’язку з придбанням легкового автомобіля для сільської ради вирішено внести його до переліку  об’єктів комунальної власності територіальної громади. Розглядалося питання щодо  встановлення вартості послуг, які надаються підприємством КП «Великокопанівське» в банкетному залі будинку побуту. Встановлено, що за проведення святкової церемонії (день народження)  громадяни повинні сплачувати - 500 грн., святкування весілля - 1000 грн., поминальний обід - 500 грн., не враховуючи послуги електроенергії та незалежно від кількості запрошених.

Одним із питань, винесених на розгляд депутатів, було питання про безоплатне користування приміщенням спортивної зали, що знаходиться у Великокопанівській ЗОШ І-ІІІ ступенів для проведення тренувань із волейболу у позаурочний час для жителів Великокопанівської територіальної громади.

На засіданні сесії затверджено проектну документацію за робочим проектом «Капітальний ремонт будівлі амбулаторії по вул. Горького, 5» та «Термомодернізація будівлі Великокопанівської ЗОШ І-ІІІ ступенів з улаштуванням котельні».

Депутатами сільської ради  розглянуто  питання про внесення змін до програм  сільської ради  в зв’язку зі зміною кошторису, про відпустку заступника сільського голови Круц Н.М., бюджетні питання та  ряд земельних питань.

Секретар Великокопанівської сільської ради Кіндра О.І.