Шановні громадяни, люди похилого віку!

Дата: 12.05.2017 15:36

Дуже часто трапляться ситуації, що громадяни вирішують подарувати, або відмовитись від частини спадщини (будинку), в якому проживали можливо хто з дитинства, а хто дуже довгий період, складаючи по камінчику, по цеглині, заробляючи своїми мозолями копійки та купуючи на них будматеріали. Хочеться щоб старість була забезпеченою, щоб було до кого прихилити голову.

Але трапляється інколи навпаки, подарувавши чи передавши у спадок свій будинок, людина залишається без нічого, без даху над головою, без догляду . Вихід один – на вулицю.

То ж звертаємося з проханням перед тим, як вирішити питання з передачею будинку на когось із рідни,  добре подумайте, що вас чекає в майбутньому.

О.І.Кіндра, секретар сільської ради.