Свято Казки

Дата: 19.06.2017 15:36

Чи любите ви казку? На це питання мабуть відповідь у кожного з нас однакова – «звичайно».

Що я к не казка з перших років життя знайомить нас з навколишнім світом? Казка вчить добру і засуджує зло, вчить любити та цінувати працю і засуджує лінь, навчає сміливості, любові до прекрасного, вчить вірити у дива. Недарма народна мудрість передається через казку з покоління до покоління.

А найголовніше, чого вчить нас казка – залишатися в душі дитиною, а значить трішечки чарівником.

А чи справді це так, мали змогу переконатися присутні на святі казки «В країні казки чарівної», що відбулось в Абрикосівській бібліотеці. На цьому заході у нас побували учні, які відпочивають у пришкільному таборі з вчителями Балакірською Л.В., Лящук Н.В. та Коротких К.В. Працівники Будинку культури та провідний бібліотекар приготували для них театралізований виступ. Маленькі відвідувачі повністю занурились у прекрасний і чарівний світ казки. Вони зачаровано слухали ведучих, які розповідали про історію виникнення казок. А коли настав час пізнавати казкових героїв у гості завітала дівчинка, яка заблукала. Діти показали себе справжніми любителями та знавцями казок та допомогли дівчинці згадати з якої вона казки. Це не може не радувати мене, як бібліотекаря. За це героїня з казки «Буратіно» Мальвіна роздала діткам в подарунок книжки-розмальовки.

Сміх та добрий настрій панували на заході. Діти зрозуміли, що саме книга несе мудре, розумне і добре слово.

Маленькі ви, чи великі, казка відчиняє для всіх двері в світ мудрості, добра та любові.

Провідний бібліотекар                                                                                                                      Кучеренко С.В.