Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Встановлено ще один дитячий майданчик в с. Великі Копані

Встановлення майданчика в дендропарку

Нещодавно, а саме 27 серпня відбулася давно очікувана подія – встановлення дитячого майданчика на перехресті вулиць Ноябрьської та 40 років Перемоги (дендропарк). 
Ви знаєте було дуже цікаво спостерігати за батьками, які працювали завзято та старанно. Кожен займався своєю справою: чоловіки збирали гірку та гойдалки, жінки приводили до порядку територію. Але найголовнішими помічниками були наша малеча - старші діти збирали каміння, а найменші - плівку.
Я хочу подякувати всім тим, хто відклав свої особисті справи і прийшов встановлювати майданчик. До них відносяться: Міщенко Іван, Сай Олександр, Кургузов Андрій, Кіндра Олександр, Опанасенко Артем, Гуляєв Яків, Щербина Анатолій, Калнауз Сергій та Гаджибагандов Шаміль.
Приємно спостерігати, як малюки бавляться на дитячому майданчику, та слухати, як лунає дитячий сміх.
Просимо всіх небайдужих людей пропонувати свої ідеї та допомогти в подальшому облаштуванні майданчика. Будемо дуже вдячні та раді, якщо знайдеться спонсор для придбання бігових доріжок або іншого спортивного інвентарю, для наших молодих матусь. Тож сподіваємося на Вашу підтримку!

Нікітіна І.М., депутат Великокопанівської сільської ради

(фото див. у фотогалереї в альбомі"Дитячий майданчик на території с. Великі Копані на перехресті вулиць Ноябрьської та 40 років Перемоги (дендропарк). Історія його створення")« повернутися до списку новин