необдуманий вчинок

Дата: 07.09.2017 15:43

Фото без опису11 днів назад ми раділи встановленню ігрового майданчика в с. Великі Копані на перехресті вулиць Ноябрьської та 40 років Перемоги, елементи якого купувалися за рахунок Великокопанівської сільської ради. Майданчик було встановлено силами депутатів та активних мешканців цих вулиць. Діти каталися із задоволенням, було чути їх сміх та галас.
Сьогодні, 7 вересня 2017 року, відбулася прикра для всіх подія. Учні 6-А класу після уроків вирішили розважитися на дитячому майданчику. Вісім дітей одночасно сіли на гойдалку, яка розрахована для дітей молодшого віку. В наслідок чого гойдалка переламалася, не витримавши ваги школярів.
Серед цих дітей були Бабаджанов Бегзад, Белінський Даніл, Барієв Віктор, Острянський Ігор, Черков Артем, Єгоров Роман, Лимаренко Даша, Щербина Соня.
Запрошуємо батьків цих дітей, для вирішення конфліктної ситуації, 11 вересня 2017 року о 8:00 годині до сільської ради.