Мабуть прийшов час приймати більш жорсткіші міри

Дата: 16.03.2018 15:43

Сімейне неблагополуччя негативно позначається на формуванні особистості дитини. Дитяче виховання в умовах негативного емоційно-психологічного сімейного мікроклімату визначається ранньою втратою потреби у спілкуванні з батьками, егоїзмом, замкненістю, конфліктністю, упертістю,озлобленістю, невпевненістю у власних силах, недисциплінованістю, утечею з дому, тощо. Усе це свідчить про те, що діти з неблагополучних сімей мають більше причин для поповнення рядів важковиховуваних і правопорушників.

З метою активізації роботи з неблагополучними сім’ями, Великокопанівською сільською радою з 5 по 16 березня проведено данний рейд «Як живеться дитині в сім’ї» . Під час рейду було відвідано 6 сімей, в яких проживає 25 дітей.

В ході перевірки виявлено те, що в жодній із сімей немає умов для проживання дітей.

(Ці фото зроблені у відвіданих сім’ях)

В цих сім’ях вже не один рік спеціалістами Великокопанівської сільської ради проводиться профілактична робота з батьками але, на жаль, результат нульовий.

Мабуть прийшов час приймати більш жорсткіші міри.