Великокопанівська об'єднана територіальна громада
Олешківський район, Херсонська область

Складна пожежна ситуація

Інвентаризація земельних ділянок, які вкриті лісом.

 

У зв’язку з тим, що збільшилась кількість пожеж в Олешківському районі (тільки за останній тиждень горів ліс на території  Виноградівської ОТГ та с.Раденська),  до Великокопанівської сільської ради надійшов лист від  Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області, про те, що досить часто пожежним службам приходиться ліквідовувати пожежі на земельних ділянках, вкритих лісом, які не належать до жодного лісомисливського господарства.

  І так, як на цих земельних ділянках не виконуються жодні протипожежні заходи, що відповідно, несе за собою ускладнення гасіння пожежі, безкарність землекористувачів,  неможливість відшкодування витрат та збитків.

Тому виникла необхідність провести інвентаризацію земельних ділянок,  вкритих лісом  та встановити їх власників.

Земельним відділом було направлені листи до  ДП "Великокопанівське лісомисливське господарство» та ПАТ «ім. Фрунзе» з проханням з’явитися  20.09.2017 року до Великокопанівської сільської ради, з метою проведення інвентаризації земельних ділянок, вкритих лісом.

Велике прохання до громадян: обережніше поводитися у лісах. Пам’ятайте, що в лісі не можна курити, викидати непогашені сірники, недопалки, бо це все може спричинити виникнення пожежі.
Категорично забороняється розпалювати в лісі багаття. Для цього є спеціально відведені місця відпочинку, у яких при розведенні вогнища треба дотримуватись певних правил. Пам’ятайте, що вогонь може перетворитися на злу стихію, на ворога всього живого.

У разі виникнення пожежі телефонувати, до пункту зв'язку за  телефоном 101.

Пам'ятайте! Пожежу легше попередити, а ніж загасити.

 

 

Земельний відділ« повернутися до списку новин