Новорічні свята пройшли в ДНЗ ясла-садок «Пурпурова квітка» селища Абрикосівка

Дата: 02.01.2018 15:57

Свята – це особлива подія для кожного з нас. Але найбільше їх очікують діти, з вогниками в очах, радісними переживаннями в душі. В ясла-садку «Пурпурова квітка» вихованці весело провели новорічні свята. У цьому році колектив закладу вирішив провести для найменших діток сімейне свято. Батьки разом з дітьми співали, грали в ігри водили, хороводи. І діти і дорослі відчули атмосферу свята, позитивну силу впливу музики, пісні, святково прикрашеної зали та новорічної ялинки. Найбільше захвату та радості завжди викликає прихід Діда Мороза з мішком новорічних подарунків.

Зі словами поздоровлення та подарунками від імені Великокопанівської сільської ради завітала в. о. старости селища Абрикосівка Тимчак Л.А.

Вихованці ДНЗ ясла-садок «Пурпурова квітка», їх батьки та колектив садочка висловлює слова вдячності Великокопанівській сільській раді за подарунки і привітання.

Завідувач дитячого ясла-садка «Пурпурова квітка»

Шараєва Т.О