Дитячий фестиваль бандуристів "Таврійські зустрічі"

Дата: 08.08.2017 15:58

Фото без описуНе встиг закінчитися вокальний фестиваль "Чорноморські ігри", як м. Скадовськ збирає інших талановитих дітей.

З 20 по 23 серпня 2017 року на базі санаторію «Скадовськ» в місті-курорті Скадовськ Херсонської області, за підтримки Міністерства культури України та Національної Спілки кобзарів України, буде проходити ХІ дитячий фестиваль бандуристів «Таврійські зустрічі».
До програми фестивалю увійдуть виступи дитячих ансамблів бандуристів з усіх куточків України на концертних майданчиках м. Скадовська (набережна Чорного моря) та Гала-концерт у м. Херсоні, майстер-класи, «круглі столи», творчі зустрічі та сольні концертні виступи провідних майстрів бандурного мистецтва України.

Всі питання стосовно участі у фестивалі за тел.: (0552)22-44-38,

моб. 097 6988534, 050 7286930, е-mail: igormazur64@gmail.com (Мазур Ігор Романович).