У чарівному світі книжок

В нас така країна є,
Там цікаве все живе.
Добрі  люди там  працюють,
Що нас люблять і шанують.

На  полицях там  уряд
Гарні  книжечки  стоять,
Для  дорослих  і малят
Можна вибрать,  почитать.

Чарівний світ книг та бібліотеки відкрили для себе учні 2-Б класу  Великокопанівського загальноосвітнього навчального закладу завдяки співпраці класного керівника  Терещенко Н. А.  та провідного бібліотекаря Великокопанівської сільської бібліотеки для дітей Самойлової Н.М.

Читачів радо зустріли  у  дитячій  бібліотеці. Бібліотекар  підготувала   їм цікаву  розповідь про книги і бібліотеку.   Діти дізнались, що означає  слово «бібліотека»,  коли з’явилися паперова  і перша друкована  книга. Як  можна  паперову  книгу  перетворити  на  електронний  документ.   Допитливі учні  уважно слухали розповідь бібліотекаря.  Також  діти ознайомились з правилами  користування  книгою  і  бібліотекою,   та з цікавістю розглянули  періодичні  видання.

Відділ культури, молоді, спорту, туризму

та охорони культурної спадщини