Ініціатива сільського голови Великокопанівської ОТГ увійшла в збірник кращих ініціатив жінок України за 2017 рік

Дата: 26.03.2018 10:40

Європейська Асамблея жінок-депутатів у партнерстві з Міжнародною Амбасадою жінок-підприємців та Всеукраїнським об’єднанням жінок-депутатів, за фінансування Міністерства міжнародних справ Канади через Асоціацію міст України та проект міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів, випустила книгу "Кращі ініціативи жінок України для економічного розвитку місцевих громад" . В неї увійшли кращі жіночі ініціативи в Україні, які стали вагомими для економічного розвитку місцевих громад (міст, селищ, районів). Серед них - про ініціативу сільського голови Валентини Костенко, яка посіла III місце за організацію дитячого харування у загальноосвітніх навчальних закладах при КП "Великокопанівське".