Оголошується набір у батальйон Великокопанівської територіальної оборони

Дата: 27.03.2018 16:33

Згідно Указу Президента України та розпорядження Генерального штабу Збройних сил України №3/1263 на території Олешківського району створюються підрозділи територіальної оборони, а саме: рота охорони та загін територіальної оборони, які будуть виконувати завдання по охороні та обороні важливих територіальних об’єктів згідно затвердженого переліку.     Завдання по охороні і обороні важливих об’єктів на території с. Великі Копані, с. Добросілля та с-ща Абрикосівка буде виконувати батальйон Великокопанівської сільської об’єднаної територіальної громади.

Військовозобов’язаних просимо проявити свідомість та звернутись у Великокопанівську сільську раду до інспектора ВОС Великокопанівської та Абрикосівської  сільської ради Картавцевої О.І. з метою реєстрації для вступу в батальйон територіальної оборони.

Фахівець з військового обліку, реєстрації населення

та ведення держреєстру Картавцева О.І.