Великокопанівська об'єднана територіальна громада

Херсонської області

Відбірковий тур учасників телефестивалю "Таврійська зірка" в Великокопанівській ОТГ

Дата: 27.03.2018 16:49
Кількість переглядів: 230

23 березня 2018 року відбувся відбірковий тур учасників телефестивалю "Таврійська зірка" в адміністративному центрі Великокопанівської ОТГ - селі Великі Копані.

Організатором І телевізійного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Таврійська зірка - 2018» став телеканал «Твій ПЛЮС».

Проведенню І етапу – відбіркового туру фестивалю сприяли: Великокопанівська сільська рада, відділ культури виконавчого комітету сільської ради, Великокопанівський сільський Будинок культури.

У четвертому сезоні першого телевізійного фестивалю дитячої та юнацької творчості «Таврійська зірка - 2018» взяли участь 20 учасників:

  • Конкурсанти відбіркового туру у номінації «Естрадний вокал» у молодшій  віковій категорії (5-9 років):
  1. учасниця вокально-естрадної студії Абрикосівського селищного Будинку культури Анастасія Горючева, керівник Катерина Горючева;
    • конкурсанти відбіркового туру у номінації «Естрадний вокал» у середній  віковій категорії (10-14 років):
  2. учасниця вокально-естрадної студії "Легенда степу" Великокопанівського сільського Будинку культури Тіна Григорян, керівник Діана Жуковська;
  3. учасниця гуртку сучасної пісні "Мелодія" Раденського сільського Будинку культури Влада Червинська, керівник Світлана Онопченко;
  4. вокальний дует у складі Еліни Сульської та Дарини Усенко Раденського сільського Будинку культури, керівник Світлана Онопченко;
  5. учасниця гуртку сучасної пісні "Мелодія" Раденського сільського Будинку культури Еліна Сульська, керівник Світлана Онопченко;
  6. вокальний дует у складі Каміли Пахолок та Лізи Левицької Раденського сільського Будинку культури, керівник Світлана Онопченко;
  7. солістка дитячого вокального ансамблю "Іскорки" Виноградівського СБК імені Матвєєва   Софія Меркотан, керівник Надія Меркотан;
  8. дует вокально-естрадної студії Абрикосівського селищного Будинку культури у складі Аліни Калінкіної та Аліна Паренюк, керівник Катерина Горючева;
  9. учасниця вокально-естрадної студії "Легенда степу" Великокопанівського сільського Будинку культури Ніка Рабченюк, керівник Діана Жуковська;
  10. учасниця вокально-естрадної студії "Легенда степу" Великокопанівського сільського Будинку культури Ангеліна Рокіцан, керівник Діана Жуковська;
  11. учасниця вокально-естрадної студії "Легенда степу" Великокопанівського сільського Будинку культури Олена Черкова, керівник Діана Жуковська;
  12. дитячий вокальний ансамбль "Діти сонця" Великокопанівського сільського Будинку культури, керівник Діана Жуковська;
    • конкурсантів відбіркового туру у номінації «Естрадний вокал» у старшій  віковій категорії (15-18 років):
  13. учасниця вокальної студії «Мелодія» міста Олешки Олена Чорнуха, керівник Наталія Медведська;
  14. учасниця вокально-естрадної студії "Легенда степу" Великокопанівського сільського Будинку культури Дарина Кудрєва, керівник Діана Жуковська;
  15. учасниця вокальної студії «Мелодія» міста Олешки Анастасія Біла, керівник Наталія Медведська;
  16. вокальний дует у складі Олени Дорошко та Анастасії Білої місто Олешки, керівник Наталія Медведська;
  17. учасниця вокальної студії «Мелодія» міста Олешки Олена Дорошко, керівник Наталія Медведська;
    •  конкурсантів відбіркового туру у номінації «Театральне мистецтво»:
  18. учасниця народного драматичного колективу «Мельпомена» Виноградівського сільського Будинку культури імені Матвєєва Анастасія Герасименко, керівник Наталія Саранча;
    • конкурсантів відбіркового туру у номінації «Музичне мистецтво»:
  19.  колектив супутник народного ансамблю народної пісні «Веселі Чалбасчани» молодіжний гурт «Разом» Виноградівського СБК ім.. Є.С. Матвєєва, керівник Віктор Сухіна;
    • конкурсантів відбіркового туру у номінації «Хореографія»:
  20.  танцювальний колектив «Вікторія» Виноградівського СБК ім.. Є.С. Матвєєва, керівник Сергій Коваленко

 

Членами журі були:

  • генеральний директор телеканалу «ТВій ПЛЮС», голова журі фестивалю заслужений журналіст України Лариса Кравченко;
  • директор Херсонської школи мистецтв №1 Олена Кузьменко;
  • директор музичної школи №3 Ігор Полевіков;
  •  заслужений артист України Віктор Гурба;
  • директор музичної школи №4 Олександр Кузьменко.

Бажаємо всім успіхів.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь