У ЗДО ясла-садку "Ягідка" навчають дітей помічати явища природи та їх вплив на навколишнє середовище

Дата: 28.03.2018 08:30

23 березня в другій молодшій групі комунального закладу дошкільної освіти ясла-садку "Ягідка" села Великі Копані вихователем Костіною Т.М. було проведено заняття з аплікації на тему «Сонечко».  Вихователь націлювала дітей помічати і називати найбільш виразні явища природи навесні та їх вплив на живу природу. Звернула увагу на форму, колір, користування клейстером. Результатом заняття була проведена колективна робота - зроблено дуже гарну весняну картину. Закінчилось заняття проведенням гри «Де сховалось сонечко».

Директор Білобородько Л.І.