Відбулося четверте засідання виконавчого комітету Великокопанівської сільської ради

Дата: 29.03.2018 14:15

27  березня 2018 року  відбулося 4 засідання виконавчого комітету Великокопанівської сільської ради,  на якому було заслухано інформацію виконуючого обов'язки головного лікаря КЗ «ЦПМСД Великокопанівської сільської ради» Янчукова С.М  про роботу комунального закладу з покращення медичного обслуговування населення. Члени виконкому наголосили на необхідності активізації роботи по програмі «Доступні ліки» та по інформуванню населення по впровадженню медичної реформи.

Також на засіданні було затверджено:

• План роботи виконавчого комітету на ІІ квартал  2018 року;
  • Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Великокопанівської сільської ради;
  • Заходи по проведенню щорічної акції «За чисте довкілля».

У  зв'язку з  упорядкуванням нумерації по сільській раді  змінено поштові адреси 1 будинку  та 2 земельним ділянкам.

Надано матеріальну допомогу на лікування 4 громадянам по  1 тисячі грн., у зв'язку з тяжким матеріальним становищем 1 громадянці  1 тис. грн. та на поховання 2 громадян по 1 тис. грн. на загальну суму 7 тисяч гривень.

Розглядалося питання про надання дозволу на оформлення частки спадщини особі, визнаній недієздатною та прийнято рішення дозволити опікуну в оформленні такої спадщини.

З метою врегулювання процедури отримання бібліотеками безкоштовних україномовних книг за державними програмами для поповнення фондів та розподілу даних видань серед бібліотечних закладів Великокопанівської ОТГ сільську бібліотеку для дорослих с. Великі Копані визнано головною бібліотекою, а провідного бібліотекаря цієї бібліотеки уповноважено розподіляти такі видання серед бібліотек сільської ради.

Рішенням виконкому створено громадське формування «Щит», яке буде займатися недопущенням порушень правопорядку на території ради.

Надано дозвіл про надання висновку про позбавлення батьківських прав.

Розглянуто протоколи про адміністративні правопорушення за ст.. 197 та 198 КУпАП (порушення паспортного режиму та реєстрації місця проживання). Штраф у розмірі 51 грн. накладено на 3 громадян та 3 громадянина отримали покарання у вигляді попередження.

Секретар виконавчого комітету Грицаєнко Л.М.