Великокопанівська ОТГ працює над розробкою власного бренду громади

Дата: 02.04.2018 16:40

2 квітня 2018 року в Великокопанівській сільській раді відбулася консультація на тему «Брендування громади», завдяки величезній підтримці та співпраці Херсонського Центру розвитку місцевого самоврядування  з Великокопанівською ОТГ.

Під час заходу радник з питань комунікації Херсонського ЦРМС Анастасія Супрун говорила про те, що таке бренд, які його складові, як потрібно працювати над його розробкою і що потрібно знати, замовляючи розробку логотипа у дизайнера.

Працювали плідно, стираючи стереотипи розуміння та асоціації логотипу з картиною чи малюнком. Розглядали замальовки логотипу, розроблені  групою з представників Великокопанівської ОТГ.

Говорили про айдентику, патетику та ребрендиг громади. Зрозуміли, на скільки важливо мати свій бренд.

Дякуємо Анастасії за вичерпні відповіді на всі питання, завдяки яким зможемо працювати над створенням власного бренду, та за те, що завжди йдете на зустріч у будь-якому питанні.